Wedstrijden

Wedstrijden

DatumWedstrijdTijd/resultatenLeagueZaal
2024-01-19 19:30:0019-01-2024 Project Eindbaas — Verno Verhuur3 - 14e Klasse
2024-01-19 19:30:0019-01-2024 VDV-Techniek — Bouwbedrijf van Marrum3 - 45e Klasse
2024-01-19 19:30:0019-01-2024 Zaalvoetbalteam EX BTW — Roosma Schilders0 - 13e Klasse
2024-01-19 20:10:0019-01-2024 Welgeschikt — Royal Steensma0 - 5Hoofdklasse
2024-01-19 20:10:0019-01-2024 Offinga Kappers — North Line4 - 22e Klasse
2024-01-19 20:10:0019-01-2024 Horeca de Trije — Visual Reklame3 - 114e Klasse
2024-01-19 20:50:0019-01-2024 Zijlstra Beroepskleding — Bogt fen Gune/Veltman Vloeren7 - 3Hoofdklasse
2024-01-19 20:50:0019-01-2024 Rin-Tec — Keizer Autoschade8 - 32e Klasse
2024-01-19 20:50:0019-01-2024 BSH Partyservice — CK Corporation1 - 33e Klasse
2024-01-19 21:30:0019-01-2024 SDV Keukens en Meer — WR Unit3 - 22e Klasse
2024-01-19 21:30:0019-01-2024 Anytime Fitness Harlingen — Beumako1 - 34e Klasse
2024-01-19 21:30:0019-01-2024 Frankena Loonbedrijf — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing2 - 63e Klasse
2024-01-19 22:10:0019-01-2024 Sportcafe de Trije — ZM Beweegcentrum2 - 8Hoofdklasse
2024-01-19 22:10:0019-01-2024 Van der Woude Fietsen — Stadsherberg Catering3 - 35e Klasse
2024-01-19 22:10:0019-01-2024 Ventura Systems — Team Aboubakar8 - 45e Klasse
2024-01-26 19:30:0026-01-2024 Martens Fish & Chips — Anytime Fitness Harlingen8 - 14e Klasse
2024-01-26 19:30:0026-01-2024 Connexa — VDV-Techniek3 - 65e Klasse
2024-01-26 20:10:0026-01-2024 Horeca de Trije — Project Eindbaas5 - 44e Klasse
2024-01-26 20:10:0026-01-2024 Stadsherberg Catering — Team Aboubakar2 - 75e Klasse
2024-01-26 20:50:0026-01-2024 Ventura Systems — Van der Woude Fietsen1 - 55e Klasse
2024-01-26 20:50:0026-01-2024 CK Corporation — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing2 - 33e Klasse
2024-01-26 21:30:0026-01-2024 Frankena Loonbedrijf — BSH Partyservice3 - 23e Klasse
2024-01-26 21:30:0026-01-2024 Braak Financiele Diensten — Zaalvoetbalteam EX BTW3 - 33e Klasse
2024-01-26 22:10:0026-01-2024 Verno Verhuur — Visual Reklame5 - 04e Klasse
2024-02-02 19:30:0002-02-2024 Rin-Tec — North Line10 - 32e Klasse
2024-02-02 19:30:0002-02-2024 Bouwbedrijf van Marrum — Connexa7 - 35e Klasse
2024-02-02 19:30:0002-02-2024 CK Corporation — Frankena Loonbedrijf4 - 53e Klasse
2024-02-02 20:10:0002-02-2024 SDV Keukens en Meer — Offinga Kappers0 - 12e Klasse
2024-02-02 20:10:0002-02-2024 Verno Verhuur — Horeca de Trije6 - 34e Klasse
2024-02-02 20:10:0002-02-2024 Stadsherberg Catering — Ventura Systems4 - 25e Klasse
2024-02-02 20:50:0002-02-2024 Rijschool Posseth — Bouwbedrijf Hiemstra6 - 21e Klasse
2024-02-02 20:50:0002-02-2024 WR Unit — Keizer Autoschade7 - 42e Klasse
2024-02-02 20:50:0002-02-2024 Roosma Schilders — Braak Financiele Diensten0 - 23e Klasse
2024-02-02 21:30:0002-02-2024 SDV Keukens en Meer 2 — RES / Automotive Bolsward4 - 01e Klasse
2024-02-02 21:30:0002-02-2024 Martens Fish & Chips — Beumako3 - 54e Klasse
2024-02-02 21:30:0002-02-2024 Project Eindbaas — Visual Reklame3 - 14e Klasse
2024-02-02 22:10:0002-02-2024 Van der Woude Fietsen — Team Aboubakar1 - 55e Klasse
2024-02-02 22:10:0002-02-2024 BSH Partyservice — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing2 - 53e Klasse
2024-02-09 19:30:0009-02-2024 Keizer Autoschade — North Line4 - 42e Klasse
2024-02-09 19:30:0009-02-2024 Martens Fish & Chips — Horeca de Trije3 - 04e Klasse
2024-02-09 19:30:0009-02-2024 VDV-Techniek — Van der Woude Fietsen3 - 55e Klasse
2024-02-09 19:30:0009-02-2024 Zaalvoetbalteam EX BTW — BSH Partyservice6 - 23e Klasse
2024-02-09 20:10:0009-02-2024 SDV Keukens en Meer — Rin-Tec2 - 12e Klasse
2024-02-09 20:10:0009-02-2024 Verno Verhuur — Beumako0 - 54e Klasse
2024-02-09 20:10:0009-02-2024 Connexa — Ventura Systems3 - 35e Klasse
2024-02-09 20:10:0009-02-2024 Braak Financiele Diensten — Frankena Loonbedrijf5 - 53e Klasse
2024-02-09 20:50:0009-02-2024 Royal Steensma — Bogt fen Gune/Veltman Vloeren5 - 4Hoofdklasse
2024-02-09 20:50:0009-02-2024 Welgeschikt — Sportcafe de Trije0 - 9Hoofdklasse
2024-02-09 20:50:0009-02-2024 Bouwbedrijf Hiemstra — RES / Automotive Bolsward1 - 31e Klasse
2024-02-09 20:50:0009-02-2024 WR Unit — Offinga Kappers1 - 32e Klasse
2024-02-09 21:30:0009-02-2024 ZM Beweegcentrum — Zijlstra Beroepskleding4 - 7Hoofdklasse
2024-02-09 21:30:0009-02-2024 Anytime Fitness Harlingen — Project Eindbaas1 - 24e Klasse
2024-02-09 21:30:0009-02-2024 Stadsherberg Catering — Bouwbedrijf van Marrum5 - 25e Klasse
2024-02-09 22:10:0009-02-2024 Rijschool Posseth — Autobedrijf Strikwerda5 - 11e Klasse
2024-02-09 22:10:0009-02-2024 CK Corporation — Roosma Schilders1 - 33e Klasse
2024-02-16 19:30:0016-02-2024 Anytime Fitness Harlingen — Verno Verhuur9 - 14e Klasse
2024-02-16 19:30:0016-02-2024 Van der Woude Fietsen — Bouwbedrijf van Marrum9 - 05e Klasse
2024-02-16 19:30:0016-02-2024 BSH Partyservice — Roosma Schilders0 - 53e Klasse
2024-02-16 19:30:0016-02-2024 Zaalvoetbalteam EX BTW — CK Corporation5 - 13e Klasse
2024-02-16 20:10:0016-02-2024 Autobedrijf Strikwerda — Bouwbedrijf Hiemstra5 - 21e Klasse
2024-02-16 20:10:0016-02-2024 Visual Reklame — Martens Fish & Chips1 - 24e Klasse
2024-02-16 20:10:0016-02-2024 VDV-Techniek — Stadsherberg Catering3 - 15e Klasse
2024-02-16 20:10:0016-02-2024 Team Aboubakar — Connexa4 - 25e Klasse
2024-02-16 20:50:0016-02-2024 Zijlstra Beroepskleding — Welgeschikt14 - 2Hoofdklasse
2024-02-16 20:50:0016-02-2024 North Line — SDV Keukens en Meer3 - 62e Klasse
2024-02-16 20:50:0016-02-2024 Rin-Tec — WR Unit11 - 22e Klasse
2024-02-16 20:50:0016-02-2024 Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Braak Financiele Diensten6 - 33e Klasse
2024-02-16 21:30:0016-02-2024 Sportcafe de Trije — Royal Steensma1 - 6Hoofdklasse
2024-02-16 21:30:0016-02-2024 Offinga Kappers — Keizer Autoschade1 - 32e Klasse
2024-02-16 22:10:0016-02-2024 Bogt fen Gune/Veltman Vloeren — ZM Beweegcentrum1 - 1Hoofdklasse
2024-02-16 22:10:0016-02-2024 SDV Keukens en Meer 2 — Rijschool Posseth2 - 71e Klasse
2024-02-16 22:10:0016-02-2024 Project Eindbaas — Beumako2 - 24e Klasse
2024-02-23 19:30:0023-02-2024 Visual Reklame — Beumako3 - 54e Klasse
2024-02-23 19:30:0023-02-2024 Team Aboubakar — Bouwbedrijf van Marrum1 - 45e Klasse
2024-02-23 19:30:0023-02-2024 Frankena Loonbedrijf — Zaalvoetbalteam EX BTW2 - 33e Klasse
2024-02-23 20:10:0023-02-2024 Martens Fish & Chips — Project Eindbaas2 - 44e Klasse
2024-02-23 20:10:0023-02-2024 Connexa — Van der Woude Fietsen2 - 115e Klasse
2024-02-23 20:10:0023-02-2024 Braak Financiele Diensten — BSH Partyservice7 - 33e Klasse
2024-02-23 20:50:0023-02-2024 Bogt fen Gune/Veltman Vloeren — Sportcafe de Trije3 - 3Hoofdklasse
2024-02-23 20:50:0023-02-2024 Autobedrijf Strikwerda — SDV Keukens en Meer 25 - 21e Klasse
2024-02-23 20:50:0023-02-2024 Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Roosma Schilders2 - 53e Klasse
2024-02-23 21:30:0023-02-2024 Zijlstra Beroepskleding — Royal Steensma3 - 2Hoofdklasse
2024-02-23 21:30:0023-02-2024 RES / Automotive Bolsward — Rijschool Posseth4 - 11e Klasse
2024-02-23 21:30:0023-02-2024 Horeca de Trije — Anytime Fitness Harlingen0 - 54e Klasse
2024-02-23 22:10:0023-02-2024 ZM Beweegcentrum — Welgeschikt4 - 1Hoofdklasse
2024-02-23 22:10:0023-02-2024 Ventura Systems — VDV-Techniek2 - 65e Klasse
2024-03-01 19:30:0001-03-2024 Martens Fish & Chips — Verno Verhuur6 - 44e Klasse
2024-03-01 19:30:0001-03-2024 VDV-Techniek — Team Aboubakar5 - 15e Klasse
2024-03-01 19:30:0001-03-2024 Roosma Schilders — Frankena Loonbedrijf2 - 53e Klasse
2024-03-01 20:10:0001-03-2024 Royal Steensma — Welgeschikt4 - 9Hoofdklasse
2024-03-01 20:10:0001-03-2024 SDV Keukens en Meer 2 — Bouwbedrijf Hiemstra2 - 71e Klasse
2024-03-01 20:10:0001-03-2024 Zaalvoetbalteam EX BTW — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing3 - 33e Klasse
2024-03-01 20:10:0001-03-2024 Braak Financiele Diensten — CK Corporation6 - 03e Klasse
2024-03-01 20:50:0001-03-2024 Bogt fen Gune/Veltman Vloeren — Zijlstra Beroepskleding3 - 3Hoofdklasse
2024-03-01 20:50:0001-03-2024 RES / Automotive Bolsward — Autobedrijf Strikwerda1 - 21e Klasse
2024-03-01 20:50:0001-03-2024 North Line — WR Unit5 - 12e Klasse
2024-03-01 20:50:0001-03-2024 Anytime Fitness Harlingen — Visual Reklame0 - 24e Klasse
2024-03-01 21:30:0001-03-2024 Keizer Autoschade — SDV Keukens en Meer4 - 72e Klasse
2024-03-01 21:30:0001-03-2024 Offinga Kappers — Rin-Tec4 - 12e Klasse
2024-03-01 21:30:0001-03-2024 Connexa — Stadsherberg Catering4 - 55e Klasse
2024-03-01 22:10:0001-03-2024 ZM Beweegcentrum — Sportcafe de Trije9 - 3Hoofdklasse
2024-03-01 22:10:0001-03-2024 Beumako — Horeca de Trije3 - 04e Klasse
2024-03-01 22:10:0001-03-2024 Bouwbedrijf van Marrum — Ventura Systems1 - 55e Klasse
2024-03-08 19:30:0008-03-2024 Beumako — Anytime Fitness Harlingen6 - 34e Klasse
2024-03-08 19:30:0008-03-2024 Verno Verhuur — Project Eindbaas4 - 34e Klasse
2024-03-08 19:30:0008-03-2024 Bouwbedrijf van Marrum — VDV-Techniek1 - 35e Klasse
2024-03-08 20:10:0008-03-2024 Welgeschikt — Bogt fen Gune/Veltman Vloeren3 - 2Hoofdklasse
2024-03-08 20:10:0008-03-2024 Keizer Autoschade — Rin-Tec1 - 82e Klasse
2024-03-08 20:10:0008-03-2024 Visual Reklame — Horeca de Trije10 - 24e Klasse
2024-03-08 20:10:0008-03-2024 Team Aboubakar — Ventura Systems1 - 65e Klasse
2024-03-08 20:50:0008-03-2024 Royal Steensma — ZM Beweegcentrum2 - 5Hoofdklasse
2024-03-08 20:50:0008-03-2024 Stadsherberg Catering — Van der Woude Fietsen4 - 65e Klasse
2024-03-08 20:50:0008-03-2024 Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Frankena Loonbedrijf1 - 63e Klasse
2024-03-08 20:50:0008-03-2024 CK Corporation — BSH Partyservice1 - 23e Klasse
2024-03-08 21:30:0008-03-2024 Sportcafe de Trije — Zijlstra Beroepskleding6 - 11Hoofdklasse
2024-03-08 21:30:0008-03-2024 Bouwbedrijf Hiemstra — SDV Keukens en Meer 22 - 61e Klasse
2024-03-08 21:30:0008-03-2024 Autobedrijf Strikwerda — RES / Automotive Bolsward1 - 11e Klasse
2024-03-08 21:30:0008-03-2024 WR Unit — SDV Keukens en Meer3 - 32e Klasse
2024-03-08 22:10:0008-03-2024 North Line — Offinga Kappers7 - 22e Klasse
2024-03-08 22:10:0008-03-2024 Roosma Schilders — Zaalvoetbalteam EX BTW6 - 53e Klasse
2024-03-15 19:30:0015-03-2024 Van der Woude Fietsen — VDV-Techniek6 - 35e Klasse
2024-03-15 19:30:0015-03-2024 Ventura Systems — Connexa3 - 45e Klasse
2024-03-15 19:30:0015-03-2024 Frankena Loonbedrijf — Braak Financiele Diensten2 - 43e Klasse
2024-03-15 20:10:0015-03-2024 RES / Automotive Bolsward — Bouwbedrijf Hiemstra3 - 11e Klasse
2024-03-15 20:10:0015-03-2024 Beumako — Verno Verhuur0 - 14e Klasse
2024-03-15 20:10:0015-03-2024 Bouwbedrijf van Marrum — Stadsherberg Catering1 - 35e Klasse
2024-03-15 20:50:0015-03-2024 Sportcafe de Trije — Welgeschikt5 - 3Hoofdklasse
2024-03-15 20:50:0015-03-2024 Horeca de Trije — Martens Fish & Chips2 - 44e Klasse
2024-03-15 20:50:0015-03-2024 BSH Partyservice — Zaalvoetbalteam EX BTW1 - 23e Klasse
2024-03-15 21:30:0015-03-2024 Bogt fen Gune/Veltman Vloeren — Royal Steensma6 - 3Hoofdklasse
2024-03-15 21:30:0015-03-2024 Autobedrijf Strikwerda — Rijschool Posseth4 - 11e Klasse
2024-03-15 21:30:0015-03-2024 Roosma Schilders — CK Corporation1 - 63e Klasse
2024-03-15 22:10:0015-03-2024 Zijlstra Beroepskleding — ZM Beweegcentrum7 - 3Hoofdklasse
2024-03-15 22:10:0015-03-2024 Project Eindbaas — Anytime Fitness Harlingen4 - 54e Klasse
2024-03-22 19:30:0022-03-2024 Martens Fish & Chips — Visual Reklame3 - 24e Klasse
2024-03-22 19:30:0022-03-2024 Bouwbedrijf van Marrum — Van der Woude Fietsen1 - 75e Klasse
2024-03-22 19:30:0022-03-2024 CK Corporation — Zaalvoetbalteam EX BTW5 - 13e Klasse
2024-03-22 20:10:0022-03-2024 Welgeschikt — Zijlstra Beroepskleding0 - 5Hoofdklasse
2024-03-22 20:10:0022-03-2024 North Line — Keizer Autoschade4 - 62e Klasse
2024-03-22 20:10:0022-03-2024 Verno Verhuur — Anytime Fitness Harlingen6 - 24e Klasse
2024-03-22 20:50:0022-03-2024 ZM Beweegcentrum — Bogt fen Gune/Veltman Vloeren2 - 1Hoofdklasse
2024-03-22 20:50:0022-03-2024 Offinga Kappers — WR Unit2 - 42e Klasse
2024-03-22 20:50:0022-03-2024 Stadsherberg Catering — VDV-Techniek1 - 55e Klasse
2024-03-22 21:30:0022-03-2024 Royal Steensma — Sportcafe de Trije4 - 8Hoofdklasse
2024-03-22 21:30:0022-03-2024 Rin-Tec — SDV Keukens en Meer6 - 52e Klasse
2024-03-22 21:30:0022-03-2024 Roosma Schilders — BSH Partyservice10 - 03e Klasse
2024-03-22 22:10:0022-03-2024 Beumako — Project Eindbaas5 - 14e Klasse
2024-03-22 22:10:0022-03-2024 Connexa — Team Aboubakar1 - 15e Klasse
2024-03-22 22:10:0022-03-2024 Braak Financiele Diensten — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing3 - 23e Klasse
2024-04-05 19:30:0005-04-2024 Visual Reklame — Verno Verhuur3 - 34e Klasse
2024-04-05 19:30:0005-04-2024 Team Aboubakar — Stadsherberg Catering3 - 55e Klasse
2024-04-05 19:30:0005-04-2024 BSH Partyservice — Frankena Loonbedrijf0 - 123e Klasse
2024-04-05 20:10:0005-04-2024 Anytime Fitness Harlingen — Martens Fish & Chips6 - 14e Klasse
2024-04-05 20:10:0005-04-2024 VDV-Techniek — Connexa2 - 35e Klasse
2024-04-05 20:10:0005-04-2024 Zaalvoetbalteam EX BTW — Braak Financiele Diensten2 - 43e Klasse
2024-04-05 20:50:0005-04-2024 Project Eindbaas — Horeca de Trije5 - 04e Klasse
2024-04-05 20:50:0005-04-2024 Van der Woude Fietsen — Ventura Systems12 - 05e Klasse
2024-04-05 20:50:0005-04-2024 Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — CK Corporation5 - 33e Klasse
2024-04-05 21:30:0005-04-2024 Bouwbedrijf Hiemstra — Autobedrijf Strikwerda6 - 21e Klasse
2024-04-12 19:30:0012-04-2024 Anytime Fitness Harlingen — Horeca de Trije10 - 34e Klasse
2024-04-12 19:30:0012-04-2024 Bouwbedrijf van Marrum — Team Aboubakar4 - 35e Klasse
2024-04-12 19:30:0012-04-2024 Zaalvoetbalteam EX BTW — Frankena Loonbedrijf1 - 33e Klasse
2024-04-12 20:10:0012-04-2024 Beumako — Visual Reklame6 - 14e Klasse
2024-04-12 20:10:0012-04-2024 Van der Woude Fietsen — Connexa5 - 05e Klasse
2024-04-12 20:10:0012-04-2024 BSH Partyservice — Braak Financiele Diensten1 - 33e Klasse
2024-04-12 20:50:0012-04-2024 WR Unit — Rin-Tec2 - 92e Klasse
2024-04-12 20:50:0012-04-2024 SDV Keukens en Meer — North Line2 - 42e Klasse
2024-04-12 20:50:0012-04-2024 VDV-Techniek — Ventura Systems6 - 45e Klasse
2024-04-12 21:30:0012-04-2024 Keizer Autoschade — Offinga Kappers2 - 32e Klasse
2024-04-12 21:30:0012-04-2024 Project Eindbaas — Martens Fish & Chips1 - 94e Klasse
2024-04-12 21:30:0012-04-2024 Roosma Schilders — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing1 - 33e Klasse
2024-04-12 22:10:0012-04-2024 Rijschool Posseth — SDV Keukens en Meer 24 - 81e Klasse
2024-04-19 19:30:0019-04-2024 North Line — Rin-Tec1 - 42e Klasse
2024-04-19 19:30:0019-04-2024 Team Aboubakar — Van der Woude Fietsen1 - 45e Klasse
2024-04-19 19:30:0019-04-2024 Connexa — Bouwbedrijf van Marrum0 - 105e Klasse
2024-04-19 19:30:0019-04-2024 Frankena Loonbedrijf — CK Corporation3 - 13e Klasse
2024-04-19 20:10:0019-04-2024 Offinga Kappers — SDV Keukens en Meer5 - 42e Klasse
2024-04-19 20:10:0019-04-2024 Visual Reklame — Project Eindbaas1 - 34e Klasse
2024-04-19 20:10:0019-04-2024 Horeca de Trije — Verno Verhuur2 - 44e Klasse
2024-04-19 20:10:0019-04-2024 Braak Financiele Diensten — Roosma Schilders3 - 13e Klasse
2024-04-19 20:50:0019-04-2024 Bogt fen Gune/Veltman Vloeren — Welgeschikt4 - 0Hoofdklasse
2024-04-19 20:50:0019-04-2024 Bouwbedrijf Hiemstra — Rijschool Posseth6 - 41e Klasse
2024-04-19 20:50:0019-04-2024 Beumako — Martens Fish & Chips3 - 24e Klasse
2024-04-19 21:30:0019-04-2024 Zijlstra Beroepskleding — Sportcafe de Trije7 - 2Hoofdklasse
2024-04-19 21:30:0019-04-2024 RES / Automotive Bolsward — SDV Keukens en Meer 22 - 41e Klasse
2024-04-19 21:30:0019-04-2024 Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — BSH Partyservice7 - 33e Klasse
2024-04-19 22:10:0019-04-2024 ZM Beweegcentrum — Royal Steensma3 - 2Hoofdklasse
2024-04-19 22:10:0019-04-2024 Keizer Autoschade — WR Unit2 - 02e Klasse
2024-04-19 22:10:0019-04-2024 Ventura Systems — Stadsherberg Catering6 - 35e Klasse
2024-04-26 19:30:0026-04-2024 Visual Reklame — Anytime Fitness Harlingen5 - 04e Klasse
2024-04-26 19:30:0026-04-2024 Team Aboubakar — VDV-Techniek1 - 45e Klasse
2024-04-26 19:30:0026-04-2024 Ventura Systems — Bouwbedrijf van Marrum3 - 55e Klasse
2024-04-26 19:30:0026-04-2024 Frankena Loonbedrijf — Roosma Schilders3 - 33e Klasse
2024-04-26 20:10:0026-04-2024 Welgeschikt — ZM Beweegcentrum5 - 0Hoofdklasse
2024-04-26 20:10:0026-04-2024 WR Unit — North Line1 - 82e Klasse
2024-04-26 20:10:0026-04-2024 Horeca de Trije — Beumako1 - 64e Klasse
2024-04-26 20:10:0026-04-2024 Stadsherberg Catering — Connexa8 - 35e Klasse
2024-04-26 20:10:0026-04-2024 Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Zaalvoetbalteam EX BTW4 - 53e Klasse
2024-04-26 20:50:0026-04-2024 Sportcafe de Trije — Bogt fen Gune/Veltman Vloeren7 - 3Hoofdklasse
2024-04-26 20:50:0026-04-2024 SDV Keukens en Meer — Keizer Autoschade8 - 42e Klasse
2024-04-26 20:50:0026-04-2024 Rin-Tec — Offinga Kappers2 - 42e Klasse
2024-04-26 20:50:0026-04-2024 CK Corporation — Braak Financiele Diensten2 - 13e Klasse
2024-04-26 21:30:0026-04-2024 Royal Steensma — Zijlstra Beroepskleding3 - 9Hoofdklasse
2024-04-26 21:30:0026-04-2024 SDV Keukens en Meer 2 — Autobedrijf Strikwerda3 - 21e Klasse
2024-04-26 21:30:0026-04-2024 Rijschool Posseth — RES / Automotive Bolsward1 - 71e Klasse
2024-04-26 21:30:0026-04-2024 Verno Verhuur — Martens Fish & Chips6 - 44e Klasse