Braak Financiele Diensten

Fixtures

(7)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Braak Financiele Diensten — CK Corporation

(9)
19:30
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Frankena Loonbedrijf — Braak Financiele Diensten

20:50
Zaalwacht
2023-2024-2e-helft

Braak Financiele Diensten —

(10)
22:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Braak Financiele Diensten — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(11)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Zaalvoetbalteam EX BTW — Braak Financiele Diensten

(12)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

BSH Partyservice — Braak Financiele Diensten

(13)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Braak Financiele Diensten — Roosma Schilders

(14)
20:50
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

CK Corporation — Braak Financiele Diensten

Resultaten

(6)
7 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Braak Financiele Diensten — BSH Partyservice

(5)
6 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
4

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Braak Financiele Diensten

(4)
5 - 5
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Braak Financiele Diensten — Frankena Loonbedrijf

(3)
0 - 2
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Roosma Schilders — Braak Financiele Diensten

(2)
3 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
4

Braak Financiele Diensten — Zaalvoetbalteam EX BTW

(14)
4 - 1
3e Klasse
2023-2024 1e helft
2

CK Corporation — Braak Fin. Diensten

(13)
1 - 4
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

BSH Partyservice — Braak Fin. Diensten

(12)
7 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Braak Fin. Diensten — Lahaise Schoonmaak

(11)
4 - 0
3e Klasse
2023-2024 1e helft
2

Offinga Kappers — Braak Fin. Diensten

(10)
10 - 0
3e Klasse
2023-2024 1e helft
4

Braak Fin. Diensten — Roosma Schilders

(9)
1 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Project Eindbaas — Braak Financiele Diensten

(7)
1 - 3
3e Klasse
2023-2024 1e helft
2

Braak Fin. Diensten — CK Corporation

(6)
2 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Braak Fin. Diensten — BSH Partyservice

(5)
2 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Lahaise Schoonmaak — Braak Fin. Diensten

(4)
1 - 7
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Braak Fin. Diensten — Offinga Kappers

(3)
2 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Roosma Schilders — Braak Fin. Diensten

(2)
3 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Braak Financiele Diensten — Project Eindbaas