Anytime Fitness Harlingen

Fixtures

(7)
20:50
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Anytime Fitness Harlingen — Visual Reklame

(8)
19:30
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Beumako — Anytime Fitness Harlingen

20:50
Zaalwacht
2023-2024-2e-helft

Anytime Fitness Harlingen —

(9)
22:10
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Project Eindbaas — Anytime Fitness Harlingen

(10)
20:10
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Verno Verhuur — Anytime Fitness Harlingen

(11)
20:10
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Anytime Fitness Harlingen — Martens Fish & Chips

(12)
19:30
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Anytime Fitness Harlingen — Horeca de Trije

(14)
19:30
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Visual Reklame — Anytime Fitness Harlingen

Resultaten

(6)
0 - 5
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Horeca de Trije — Anytime Fitness Harlingen

(5)
9 - 1
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Anytime Fitness Harlingen — Verno Verhuur

(4)
1 - 2
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Anytime Fitness Harlingen — Project Eindbaas

(2)
8 - 1
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Martens Fish & Chips — Anytime Fitness Harlingen

(1)
1 - 3
4e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Anytime Fitness Harlingen — Beumako

(14)
8 - 2
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Visual Reclame — Anytime Fitness Harl.

(13)
0 - 0
4e Klasse
2023-2024 1e helft
2

Anytime Fitness Harl. — Horeca de Trije

(12)
1 - 3
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Bouwbedrijf van Marrum — Anytime Fitness Harl.

(11)
7 - 2
4e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Zaalvoetbaltem EX BTW — Anytime Fitness Harl.

(9)
1 - 3
4e Klasse
2023-2024 1e helft
2

Anytime Fitness Harl. — Martens Fish & Chips

(8)
4 - 1
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Beumako — Anytime Fitness Harl.

(7)
2 - 4
4e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Anytime Fitness Harl. — Visual Reclame

(6)
2 - 6
4e Klasse
2023-2024 1e helft
2

Horeca de Trije — Anytime Fitness Harl.

(5)
2 - 0
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Anytime Fitness Harl. — Bouwbedrijf van Marrum

(4)
1 - 3
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Anytime Fitness Harl. — Zaalvoetbalteam EX BTW

(2)
6 - 3
4e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Martens Fish & Chips — Anytime Fitness Harl.

(1)
1 - 7
4e Klasse
2023-2024 1e helft
4

Anytime Fitness Harl. — Beumako