Zaalvoetbalteam Ex Btw

Fixtures

(7)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Zaalvoetbalteam EX BTW — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(8)
22:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Roosma Schilders — Zaalvoetbalteam EX BTW

(9)
20:50
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

BSH Partyservice — Zaalvoetbalteam EX BTW

(10)
19:30
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

CK Corporation — Zaalvoetbalteam EX BTW

(11)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Zaalvoetbalteam EX BTW — Braak Financiele Diensten

(12)
19:30
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Zaalvoetbalteam EX BTW — Frankena Loonbedrijf

(14)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Zaalvoetbalteam EX BTW

Resultaten

(6)
2 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Frankena Loonbedrijf — Zaalvoetbalteam EX BTW

20:50
Zaalwacht
2023-2024-2e-helft

Zaalvoetbalteam Ex BTW —

(5)
5 - 1
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
4

Zaalvoetbalteam EX BTW — CK Corporation

(4)
6 - 2
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Zaalvoetbalteam EX BTW — BSH Partyservice

(2)
3 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
4

Braak Financiele Diensten — Zaalvoetbalteam EX BTW

(1)
0 - 1
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Zaalvoetbalteam EX BTW — Roosma Schilders

(13)
5 - 1
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Zaalvoetbaltem EX BTW — Martens Fish & Chips

(12)
3 - 4
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Beumako — Zaalvoetbalteam EX BTW

(11)
7 - 2
4e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Zaalvoetbaltem EX BTW — Anytime Fitness Harl.

(10)
1 - 1
4e Klasse
2023-2024 1e helft
4

Visual Reclame — Zaalvoetbalteam EX BTW

(9)
3 - 2
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Zaalvoetbalteam EX BTW — Horeca de Trije

(8)
2 - 3
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Bouwbedrijf van Marrum — Zaalvoetbalteam EX BTW

(6)
0 - 4
4e Klasse
2023-2024 1e helft
4

Martens Fish & Chips — Zaalvoetbalteam EX BTW

(5)
1 - 0
4e Klasse
2023-2024 1e helft
2

Zaalvoetbalteam EX BTW — Beumako

(4)
1 - 3
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Anytime Fitness Harl. — Zaalvoetbalteam EX BTW

(3)
1 - 2
4e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Zaalvoetbalteam EX BTW — Visual Reclame

(2)
1 - 2
4e Klasse
2023-2024 1e helft
2

Horeca de Trije — Zaalvoetbalteam EX BTW

(1)
5 - 0
4e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Zaalvoetbalteam EX BTW — Bouwbedrijf van Marrum