Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

Fixtures

(14)
20:10
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Zaalvoetbalteam EX BTW

Resultaten

(13)
7 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — BSH Partyservice

19:30
Zaalwacht
2023-2024-2e-helft

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing —

(12)
1 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Roosma Schilders — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(11)
5 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — CK Corporation

(10)
3 - 2
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
3

Braak Financiele Diensten — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(8)
1 - 6
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Frankena Loonbedrijf

(7)
3 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Zaalvoetbalteam EX BTW — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(6)
2 - 5
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
1

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Roosma Schilders

(5)
6 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
4

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Braak Financiele Diensten

(3)
2 - 5
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

BSH Partyservice — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(2)
2 - 3
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
4

CK Corporation — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(1)
2 - 6
3e Klasse
2023-2024-2e-helft
2

Frankena Loonbedrijf — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(14)
3 - 1
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing — Project Eindbaas

(13)
2 - 1
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Roosma Schilders — Lahaise Schoonmaak

(12)
7 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Braak Fin. Diensten — Lahaise Schoonmaak

(10)
7 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Lahaise Schoonmaak — BSH Partyservice

(9)
5 - 3
3e Klasse
2023-2024 1e helft
4

Lahaise Schoonmaak — CK Corporation

(8)
3 - 5
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Lahaise Schoonmaak — Offinga Kappers

(7)
0 - 3
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

Project Eindbaas — Lahaise Schoonmaak & Glasbewassing

(6)
3 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Lahaise Schoonmaak — Roosma Schilders

(5)
2 - 2
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Lahaise Schoonmaak — Braak Fin. Diensten

(3)
7 - 3
3e Klasse
2023-2024 1e helft
2

BSH Partyservice — Lahaise Schoonmaak

(2)
4 - 5
3e Klasse
2023-2024 1e helft
3

CK Corporation — Lahaise Schoonmaak

(1)
4 - 1
3e Klasse
2023-2024 1e helft
1

Offinga Kappers — Lahaise Schoonmaak

(1)
19:30
Zaalwacht
2023-2024 1e helft

Lahaise Schoonmaak